Ana Sayfa Haberler Noisy may ile sonbahar...!

Noisy may ile sonbahar...!

Noisy may ile sonbahar..

Noisy may ile sonbahar, ilgi merkezi olan her zaman mükemmel jean’leri ile bizi kolej büyüsünden gotik ve grunge’a taşıyan bir dertsiz tasasız olma halidir.Noisy may, bağımsız uluslararası moda trendlerini ticarileştirip onları, tam olarak olduğu kişiyi ifade etmeye cüret eden kızlar için gıpta ile bakılan moda parçalarına dönüştüren bir hızlı moda markasıdır. Kendilerini bu işe adamış tasarım ve ürün uzmanları markanın arkasındaki ekibi oluşturur ve onlar için -gerçekte ne üretilebileceği açısından titiz taleplerle- trendlerin birleşmesi en büyük mücadele ve bütün eğlencenin kaynağıdır. Bu moda oyunculuğu her parçada açıkça görülebilir. Mükemmel bir 3-D hayvan baskısı yaratmak için bir örgüyü ezilmiş metalik folyo ile geliştirmek, hızlı modanın kapsamını genişletme arzusunu ifade etmenin yollarından yalnızca biridir. Bir diğeri PVC ile çalışmak ve onu gotik ilhamlı, normal baskılar yerine 3-D efektli baskılarla çalışılan cüretkar bir patenci eteğine dönüştürmektir.    

Jean’ler Avrupa’nın bazı önde gelen üreticileri tarafından üretilmektedir. Her denim aşığının bileceği gibi, mükemmel jean yaratmak bir bilim işidir. Bu sonbahar, Noisy may jean’lerine grunge dokunuşu görünümü için yağlı boya etkisi verilecek. Tam olarak doğru ve eşit olmayan etkiyi vermek için el baskısı uygulaması, gardrobunuzu sonbahara hazırlamak için nasıl jean giymeniz gerektiğinin bir başka örneği. Bacak üzerindeki sökük efektli siyah jean, sökükleri elle tam da doğru elde edebilmek için çok titiz bir süreçten geçirildi. Detaylara dikkat etmek büyük iştir: düğmeler uzun ömürlü olmaları için iki parçadan yapılmaktansa tek parça dökümdür.

İlham
Noisy may tasarım ekibi daha organik bir çalışma biçimini benimsedi ve sonuçta ilham, tasarım olduğu kadar devamlılığı olan bir süreçtir.  Tokyo, doğu ve dünya metropollerinin sokaklarında gezinen cool kızlar, Noisy may ekibinin çalışmalarının temelini oluşturur. Kolej büyüsü, Gotik ve grunge gibi temalarla çalışmanın sonucunda her bir parça ayrı bir gardrop güncellemesi olduğu kadar koleksiyonlara temel bir çerçeve sağlar.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL