Ana Sayfa Haberler Optimum Outlet İstanbul'da Çılgın Okula Dönüş Partisi..!

Optimum Outlet İstanbul'da Çılgın Okula Dönüş Partisi..!

Optimum Outlet İstanbul'da Çılgın Okula Dönüş Partisi..

Optimum Outlet İstanbul, düzenlediği 'Okula Dönüş Kampanyası ve Etkinlikleri' ile ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişine renk katıyor. Okul zilinin çalacağı tarihi, çocuklarla birlikte bir şenlik havasında karşılamaya hazırlanan Optimum Outlet İstanbul, 9 Eylül 2013 Pazartesi günü başlayacak olan Okula Dönüş Kampanyası çerçevesinde, 100 TL ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçilerine okul seti hediye edecek. Optimum’daki okula dönüş etkinlikleri bu kadarla sınırlı değil. Optimum, 14 ve 15 Eylül tarihlerinde, saat 13:00 ile 19:00 arasında sürecek, çocukların unutamayacakları çılgın bir “Okula Dönüş Partisi” de düzenleyecek. Bu partiyle Optimum, çocukların okul heyecanına ortak olmayı ve sevimli miniklerin unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağlamayı hedefliyor.

Çocuklar için düzenlenecek Okula Dönüş Partisi’nde yok yok! Bilgili ve Yetenekli Şirinler Yarışması’ndan, Maskot Bando’nun renkli şovları ve Jess Molho ile Hepsi 1 İnci yarışmasına kadar, en sevilen etkinlikler bu partide, çocuklara eğlence diyarının kapılarını açacak.TRT Çocuk ekranlarından “Paytak” karakteriyle tanınan Kerem Eser’le Paytak Show illüzyon gösterileri, 14 ve 15 Eylül günlerinde Optimum Outlet İstanbul’da sadece çocukları değil, yetişkinleri de büyüleyecek. 15 Eylül’de ise çocukların sevgilisi Caillou, vereceği konserle bir kez daha minik kalpleri fethedecek.

Televizyon ekranlarının sevilen ve çocuklar tarafından da ilgiyle izlenen ünlü oyuncu/sunucu Jess Molho ile “Hepsi 1 İnci” yarışması ile 15 Eylül tarihinde Optimum’da miniklerle buluşacak. Jess Molho, “Hepsi 1 İnci” yarışmasını Optimum Outlet’te gerçekleştirecek ve yarışmada minik ziyaretçiler tüm hünerlerini göstermek için birbirleriyle yarışacaklar. Birbirinden akıllı ve sevimli küçük misafirlerimizin hem yarışacağı hem de eğlenceli vakit geçireceği Jess’le “Hepsi 1 İnci” sadece Optimum Outlet İstanbul’da.Tam 2 gün boyunca sürecek olan Okula Dönüş Partisi ve etkinliklerinde çocuklar, hem eğlenceye doyacak hem de birbirinden güzel sürpriz hediyelerle heyecan dolu anlar yaşamanın keyfine varacak. Optimum Outlet İstanbul’daki bu partiye bütün çocuklar davetli!

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL