Ana Sayfa Haberler Uğur Yücel ve Binnur Kaya 'Aramızda Kalsın'da..!

Uğur Yücel ve Binnur Kaya 'Aramızda Kalsın'da..!

Uğur Yücel ve Binnur Kaya 'Aramızda Kalsın'da..

Uğur Yücel ve Binnur Kaya, “Aramızda Kalsın”da bir araya geliyor. Bahattin ve Hüsne’nin hikayesi eylülde başlıyor.Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır, ve Caner Cindoruk'un rol aldığı, yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği, Senaryosunu Selin Tunç'un ve Yönetmenliğini Yüksel Aksu'nun yaptığı, Star TV'de Eylül ayında ekrana gelmesi beklenen 'The Sopranos'un yerli versiyonu olan ”Aramızda Kalsın” dizisi sıcak bir aile komedisi olarak Eylül ayında Star Tv de başlayacak.

Dizinin daha önce açıklanan kadrosunda bulunan Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk ve Binnur Kaya’dan sonra “Muhteşem Yüzyıl”dan tanıdığımız Şehzade Cihangir Aybars Kartal Özson ile yine aynı dizide Mihrimah Sultanın çocukluğunu oynayan Melis Mutluç da dahil oldular.Geçtiğimiz yıl yine TMC’ye ait olan ve başrollerini Bülent İnal ile Gülcan Arslan’ın paylaştığı “Bir Çocuk Sevdim” dizisinde küçük Hasan’ı oynayan Aybars Kartal Özson ve “Yol Arkadaşım” dizisinde Özge Özberk’in kızını oynayan Melis Mutluç, Gökçe Bahadır’ın çocuklarını oynayacaklar.Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecek. Yadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; 30 yaşında, iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde…

Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor. Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Yadigar, Antep’te yaşıyor. İstanbul’a Bahattin (Uğur Yücel) ve Hüsne’nin (Binnur Kaya) yanına gelmesiyle olaylar birbirini izliyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL