Ana Sayfa Haberler Bu yazın moda ve aksesuardaki ‘en’leri n11.com’da

Bu yazın moda ve aksesuardaki ‘en’leri n11.com’da

Bu yazın moda ve aksesuardaki ‘en’leri n11.com’da...

Vogue Türkiye,  n11.com’daki en trend ürünleri sezon başında sizin için seçti. Vogue tarafından online katalog  formatında hazırlanan sezon trendleri kataloğu ile kendinize en yakın trendi seçip bu trendin size en yakışacak parçalarını n11.com’dan anında satınalabiliyorsunuz!

 Vogue Türkiye n11.com’daki yazın ‘en’trend moda tercihlerini sezon başında sizler için belirledi. Vogue Türkiye editörlerininseçimleriyle belirlenen yaz trendleri hem yaz mevsimini şehirde geçirenler hemde tatile deniz kıyısında devam edenler için çok zengin ve iddialı seçeneklersunuyor.

Marc Jacobs, Jill Sander gibi dahitasarımcıların da yöneldiği minimal, parlak kumaştan seçilmiş Monokrom tasarımlar,bedene dinamik bir hareketlilik kazandıran ve feminen bir görünüm verenvolümler, zarif çiçekler, Uzakdoğu esintileriyle hazırlanmış yaz ceketleri,geometrik çizgiler, Dolce & Gabana’ya ilham veren çizgili tasarımlar, erkektakımlarında gözlenen renklilik, dolgu ve hasır topuklar, gösterişli yaztakıları gibi giyimden aksesuara kadın ve erkek modasında bu yazadamgasını vuran ‘en’ yeni trendleri katalogdantakip etmek mümkün.

Sezonun en trend parçalarını n11.com’dan hemen satın alabiliyorsunuz!

Vogue Türkiye tarafından online trend kataloğu olarak  hazırlanan İlkbahar-Yaz 2013 Sezon Trendleri, http://www.groarstudios.com/labs/Vogue/Trends_v6.html üzerinden takip edilebiliyor. Trendler hakkında ipuçlarıyla birlikte, n11.com’dasatılan en uygun ürün seçeneklerini incelemeye imkan veren uygulama sayesindebeğendiğiniz ürünü n11.com’dan anında satın alabiliyorsunuz.

İlk sayısında 2013İlkbahar-Yaz trendlerini sunan Vogue Türkiye’nin n11.com için özel hazırladığıTrend Kataloğu önümüzdeki sezonlarda yeni trendler ile n11.com takipçileriylebuluşuyor olacak. 

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL