Ana Sayfa Haberler Beymen’de yeni sezon koleksiyonlar yerini aldı..!

Beymen’de yeni sezon koleksiyonlar yerini aldı..!

Beymen’de yeni sezon koleksiyonlar yerini aldı..

2013/2014 Sonbahar Kış Pre-Fall koleksiyonları Beymen’lerde yerini aldı. Beymen, sezonun en gözde tasarımcı ve markalarıyla sezona merhaba diyor. Bu sezon göze çarpanlar arasında yeniden yorumlanmış erkeksi ceketler, seksi ve feminen elbiseler ve kışın habercisi “Duffle Coat”lar...

Givenchy

Pre-Fall 2013 koleksiyonlarında Ricardo Tisci, haute couture tasarımları sokak modası etkileriyle birleştirerek çok göz alıcı tasarımlar yarattı. Bu sezon erkek tasarılarından yola çıkan Tisci, feminen bir tarzla yeni yorumlanan sweatshirt ve baseball gömlekler düz ayakkabılarla öne çıkan parçalar. Tisci bu kokeksiyonda zahmetsiz cool looklar yaratıyor.

Beymen Koleksiyonu Fotograf Galerisi İçin Tıklayınız...

Bottega Veneta

Tomas Maier 2013 Pre-Fall koleksiyonunda da 1940’ların etkisi altında. Düz ve kadınsı tasarımları öne çıkartan Maier, siyah dar diz altı elbilselere volan detaylarla feminen bir etki katıyor. Gece elbiselerinde drape detayları öne çıkıyor, gül kurusu ve pastel lavanta tonları romantik bir etki yaratıyor.

Saint Laurent

Heidi Slimane, Saint Laurent’daki ilk kadın koleksiyonunda klasik erkek parçalarını kadınlar için neo grunge etkilerle yeniden yorumluyor. Klasik blazer ceketler, ipek gömlekler, duffler coat’lar bu sezon Saint Laurent klasikleri arasında yer alıyor ve zamansız olmaya aday.

Stella Mc Cartney

Stella McCartney Pre-Fall koleksiyonunda ağırlıklı olarak elbiselere yer veriyor. “Elbiseler  kadınların gardroplarını  tamamlamak için tasarlanıyor “ diye yorumluyor Stella Mc Cartney. Bir diğer olmazsa olmaz ise tabiiki kışın yıldızı Duffle Coat’lar… Tasarımlar ton sür ton çiçek desenli kumaşlarla hayat buluyor ve kadınsı silueti vurguluyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL