Ana Sayfa Haberler St. John Pre-Fall Koleksiyonu Beymen’lerde…!

St. John Pre-Fall Koleksiyonu Beymen’lerde…!

St. John Pre-Fall Koleksiyonu Beymen’lerde…

St. John 2013 Pre Fall koleksiyonu için Amerikalı minimalist sanatçı Dan Flavin’in floresan ışık enstalasyonlarından esinlenerek cesur ve çarpıcı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Markanın tasarımıcısı Greg Myler koleksiyonda mimari formları çarpıcı renk ve materyallerle birarada kullanıyor.

Beymen Görsellerini İncelemek İçin Tıklayınız...

Ağırlıklı olarak mono blok kıyafetlerin kendini gösterdiği koleksiyonda, oranj tunikler, yün pantolonlar, örme dirsek detaylı deri motorcu ceketler, çift taraflı kobalt mavisi kemerli mevsimlik paltolar koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor. Gece kıyafetlerinde ise feminen tasarımlara canlı renklerle heyecan katılıyor. Vücuda oturan örgü gece elbiseleri ise nefes kesiyor…
St. John Hakkında…

1962’de Amarika’nın Californiya eyaletinde kurulan St. John, 50 yıldır Amerikan şıklığının çok önemli temsilcilerinden biri. Triko elbiseleriyle moda dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alan marka özellikle çalışan üst düzey kadınların bir numaralı tercihi olarak gösteriliyor. St. John bugün 31 farklı ülkede butik ve satış noktasıyla müşterileriyle buluşurken dikkat çeken reklam kampanyalarıyla da ilgi odağı olmayı başarıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL