Ana Sayfa Haberler Hüseyin Çağlayan'ın Katılımıyla İstanbul'da Tanıtılan Mavi Koleksiyonu

Hüseyin Çağlayan'ın Katılımıyla İstanbul'da Tanıtılan Mavi Koleksiyonu

Hüseyin Çağlayan’ın Mavi için hazırladığı jeans koleksiyonu Chalayan / Mavi, moda dünyası ve cemiyet hayatından önemli isimlerin katıldığı davetle İstanbul’da tanıtıldı. İlk kez bir Türk markası için koleksiyon hazırlayan Hüseyin Çağlayan’ın tasarım dehasıyla, Mavi’nin jeans’deki uzmanlığını bir araya getiren koleksiyon büyük beğeni topladı. Aralarında Şirin Bayülgen, Bedük, Ceylan Çapa, Elif Dürüst, Sertab Erener, Batya Kebudi, Ayşe Kucuroğlu, Deniz Marşan, Derin Sarıyer, Tolga Sezgin, Ece Sükan, Şeyma Subaşı ve Tamer Yılmaz gibi isimlerin bulunduğu davetliler Çağlayan’ın, premium jeans serisi Mavi Gold’a özel tasarladığı 21 parçadan oluşan koleksiyonu ilgiyle karşıladı..

Chalayan / Mavi koleksiyonu lansmanı için İstanbul’a gelen Hüseyin Çağlayan, “Bu işbirliğinin en önemli noktası benim için ilk kez bir Türk firmasıyla çalışmak ve bir anlamda kendi dilimi denim dili ile birleştirmekti. Jeans hayatımda çok önemli bir yere sahip. Mavi’yle ilk günden itibaren çok uyumlu bir işbirliğimiz oldu. Mavi’nin olağanüstü bir denim kumaşı ve jeans’lerinin vücutta mükemmel bir duruşu var. Lükse dayalı tasarım geçmişim ve inovasyon tutkumla yeni teknikler geliştirmeyi, vücudu denimle şekillendirip güzelleştiren, modern, zarif ve lifestyle bir koleksiyon tasarlamayı amaçladım.” dedi.

Chalayan/Mavi koleksiyonunun lansmanı google.com/+mavi  üzerinden yapılan canlı yayınla tüm dünyayla paylaşıldı. Bu görüntüler ve Hüseyin Çağlayan’ın hazırladığı koleksiyonla ilgili röportajı http://chalayanlive.mavi.com/ üzerinden izlenebiliyor.

Chalayan / Mavi koleksiyonuna, Türkiye’deki seçili Mavi mağazalarının yanı sıra www.mavi.com ‘dan ulaşılabiliyor. Koleksiyon ayrıca Mavi’nin Amerika, Kanada, Avrupa ve Rusya’daki satış noktalarında da meraklılarıyla buluşuyor.

Galerideki tüm fotografları görmek için Linke Tılayınız.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL