Ana Sayfa Haberler Ramsey'in 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Ramsey'in 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Ramsey’in 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda Hareket, Eğlence Ve Özgürlükçü Bir Ruh Hakim!

Yalın, dinamik, özgün tasarımları ve erkeğe değer katan yenilikçi ürünleri ile Ramsey 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu; günümüz modern erkeğine fit ve şık bir görünüm kazandırıyor. Ramsey, Sartoria, Sport ve OnyxRamsey olmak üzere dört farklı ‘line’dan oluşan yeni koleksiyonda Ramsey ile Sartoria, bu sezon ilhamını bir dönem filmi olan GREAT GATSBY'nin unutulmaz sahnelerinden alıyor. SURFER konseptli Ramsey Sport Koleksiyonu, bu sezon sörf sporunun doğduğu ve dünyaya yayıldığı Hawaii adalarının tropik etkisi altında… Ramsey’in daha fit ve genç koleksiyonu OnyxRamsey ise dünyanın en büyük müzik ve sanat festivali olan COACHELLA Müzik Festivali’nin izlerini koleksiyonunda yansıtıyor.

Ramsey 2013 İlkbahar/Yaz sezonuna modern erkeğin hayatının her anında rahatlıkla kullanacağı, tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek yenilikçi ürünlerden, şık ve rafine tasarımlardan oluşan çok özel bir koleksiyonla ‘merhaba’ diyor…

Ramsey, Sartoria, Sport ve OnyxRamsey olmak üzere dört farklı line’dan oluşan 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda her zaman olduğu gibi yenilikçi ve özgün tasarımlar, fit ve şık kalıpları ile erkeklere ayrıcalık kazandırıyor. İlhamını bir dönem filmi olan GREAT GATSBY'den alan Ramsey ve Sartoria,Hawaii adalarının tropik etkisini tasarımlarına yansıtan Ramsey Sport ve Coachella Müzik Festivali’nin izlerini koleksiyonunda hissettiren OnyxRamsey ile bu yaz erkekler her zamankinden şık, trendy ve fit görünecek.

Eğlenceli, hareketli, özgürlükçü bir koleksiyon

Caz müziğinin, çarliston dansının, Art Deco’nun damgasını vurduğu GREAT GATSBY’nin unutulmaz sahnelerini koleksiyonuna taşıyan Ramsey’in bu dönemden aldığı ilham ile oluşturduğu kaliteli koleksiyon eğlenceli, hareketli, özgürlükçü izler taşıyor.Minimalizmin tohumlarının atıldığı Modernizm, Bauhaus, Art Nouveau ve tabii ki Futurizm gibi birçok farklı stilin bir arada kullanıldığı, işlevselliğin ön planda olduğu Art Deco sanatının tasarım dinamikleri, koleksiyonun form, renk, detay ve kombinlerinde ön plana çıkıyor. Özellikle bu tarzın simgesi olan çok belirgin, cesur, güçlü geometrik desenler koleksiyonun tüm detaylarında erkeklerin beğenisine sunuluyor.

 

 

Yüzde 50’ye varan hafiflikte Zero Weight ceketler ve detaylara gizlenen şıklık

Ramsey 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda takım elbisenin şık duruşunu koruyarak yüzde 50’ye varan hafiflik sağlayan Zero Weight teknolojisiyle üretilen takımlar ve ceketler ön plana çıkıyor. Koton, koton-keten karışımlı ve incecik örme kumaşlardan oluşan yazın rahatlığını hissedebileceğiniz astarsız ceketler, ceket ve pantolon iç detaylarında olmak üzere tüm koleksiyon ürünlerinde kullanılan Art Deco baskı ve desenlerin birlikteliği, antik parça boya tekniği ile oluşturulan pantolon, triko, t-shirt ve montlar, ceket yakalarında kullanılan dekoratif deri çiçekler,örme ve pike dokulardan oluşan kravat ve papyonlar, Art Deco baskılardan oluşan mendil, şal ve çoraplar Ramsey koleksiyonunun vazgeçilmez parçaları arasında ilk etapta göze çarpanlar arasında yer alıyor. Ramsey koleksiyonunun en yeni üyesi gözlük modellerinde de 2013 İlkbahar/Yaz Sezonu’nda tarz ve trendy tasarımlar erkeklere ayrı bir hava katacak.

 

Hawaii Adalarının rüzgarı Ramsey Sport’ta esiyor

Surfer temalı Ramsey Sport koleksiyonu bu sezon sörf sporunun doğduğu ve dünyaya yayıldığı Hawaii adalarının tropik etkisi altında. Klasik Hawaii deseninin yeniden yorumlandığı tropikal çiçek desenlerinden ve sörf sporundan etkilenerek stilize edilen dinamik kombinlerden oluşan koleksiyon, yazın enerjisini ve rahatlığını yansıtıyor.

Koleksiyona özel Ramsey tarafından yeniden yorumlanan klasik Hawaii deseni tüm detaylarda kullanılıyor. Turkuaz, oranj, sarı, pembe, yeşil, lila ve kum tonlarının hakim olduğu koleksiyona renk ve temaya uygun düğme, metal aksesuar ve şeritler eşlik ediyor. Koleksiyonda yıkanmış pastel tonlar, sörf sporundan esinlenen baskı, arma ve nakışlar da ön plana çıkıyor.

Ramsey Sport Koleksiyonu’nda tropik ve çiçek desenli baskılı kumaşlardan oluşan gömlek, t-shirt ve şortların yanı sıra özel baskılardan oluşturulan deniz şortu ve havlu gibi yaz tatilinde de rahat ve şık görüntünüzü tamamlayabileceğiniz aksesuarlar da sizleri bekliyor.

OnyxRamsey Yaz Koleksiyonu’nda festival var

Bu sezon dünyanın en büyük müzik ve sanat festivali olan Coachella Müzik Festivali’nin ilhamı ile oluşan OnyxRamsey Yaz Koleksiyonu,  yalın, net ve geometrik formlar üzerine rock tarzını hissedebileceğimiz metal aksesuar ve baskılar, hippi esintili renkli iplik ve şeritler kullanılarak festival ruhunu yansıtan farklı parçaların birbiriyle buluşturulduğu kombinlerden oluşuyor.

Skinny takımlar, t-shirt inceliğinde trikolar ve festival ruhunu yansıtan şal, kravat, şapka gibi aksesuarlar OnyxRamsey Koleksiyonu’nda ön plana çıkıyor.

 

Ramsey’i takip etmek için;

www.ramsey.com.tr

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL