Ana Sayfa Haberler 4. Antalya Televizyon Ödülleri'ne başvurular başladı..

4. Antalya Televizyon Ödülleri'ne başvurular başladı..

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin 'Emmy'si olarak kabul edilen 4. Antalya Televizyon Ödülleri için başvuruların başladığı belirtildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, yarışmanın bu yıl 26-27 Nisan tarihlerinde düzenleneceği açıklandı. Açıklamada, ödüller için başvuruların 4 Mart 2013'e kadar süreceği ve her kategoride 5 adayın yarışacağı kaydedildi.

Yarışmada, 'En iyi dizi, en iyi yeni sezon dizisi, en iyi uyarlama senaryo, en iyi kadın ve erkek oyuncu, en iyi yardımcı kadın ve erkek oyuncu, en iyi müzik, en iyi görüntü yönetmeni, en iyi sanat yönetmeni, en iyi çocuk programı, en iyi gündüz kuşağı programı, en iyi haber bülteni sunucusu, en iyi haber programı, en iyi kültür sanat programı, en iyi magazin programı, en iyi müzik/eğlence programı, en iyi spor programı, en iyi talk show programı, en iyi bilgi ve kültür içerikli yarışma programı, en iyi şov içerikli yarışma programı, en iyi belgesel programı' ödülleri dağıtılacak.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL