Ana Sayfa Haberler Nike Flynit Lunar1+ Her Adımda Mükemmel Bir Koşu Deneyimi Sunuyor!

Nike Flynit Lunar1+ Her Adımda Mükemmel Bir Koşu Deneyimi Sunuyor!

Nike Flynit Lunar1+, ayağı ikinci deri gibi saran örgü yapısı ve ultra yumuşak Lunarlon köpük tabanıyla her adımda mükemmel bir koşu deneyimi sunuyor. Yeni teknolojilerle geliştirilen orta tabanıyla koşu esnasında ihtiyaç duyulan destek ve konforu sunan ayakkabı, farklı renk seçenekleriyle koşuya eğlence ve stil katıyor.

Minimum oranda dikiş kullanılarak tasarlanan Nike Flynit Lunar1+, ayağına uygun, hafif ve konforlu bir koşu ayakkabısı arayan farklı düzeydeki tüm koşucular için kullanışlı bir seçenek sunuyor. Ayağın doğal hareketine uyum sağlamak için esneyen elastik iplere sahip Nike Flywire teknolojisiyle sağlıklı bir koşu vaat eden Nike Flynit Lunar1+, dış tabana stratejik olarak yerleştirilen dayanıklı kauçuk parçalarla topuk ve ayağın ön bölümü için darbelere karşı maksimum koruma sunuyor.

Nike Flyknit teknolojisi dünya çapındaki maratonlara katılan sporcular için yaratılmış ve geçtiğimiz aylarda dünyanın en önemli atletleri bitiş çizgisini, Nike Flyknit koleksiyonunun bir parçası olan Nike Flyknit Racer ile geçmişti.

Fiyat:329 TL

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL