Ana Sayfa Haberler Buluşmaların Verdiği Heyecan Network 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nun İlhamı Oldu

Buluşmaların Verdiği Heyecan Network 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nun İlhamı Oldu

Network’ün 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, baharla buluşmanın verdiği enerjiyi şehre taşıyor. Network kadın ve erkeğine tümgün şık bir görünüm vaat eden yeni koleksiyon, yenilikçi form ve kumaşlarıyla dikkat çekiyor. Network, hafta sonu rahatlığını Network stiliyle her daim yaşamak isteyenler için hazırladığıTouch, dünya trendlerini özgün bir dille yorumlayan Zoneve özel gecelerin tamamlayıcısı Black serileriyle zamansız ve sofistike bir stil yakalamak isteyenlere pek çok alternatif öneriyor.

Network Kadını etnik, neo romantik, marin militer ve art deco temalarının kullanıldığı modellerden oluşan gardırobuyla baharı karşılıyor. Toprak ve sıcak tonlardan, pastel renklere siyah-beyazdan neon renklere uzanan renk paletinin yer aldığı koleksiyon, baharın tüm canlılığını yansıtmayı başarıyor. Network kadını, ipek, süet ve doğal dokuların kullanıldığı kumaşlar, etnik desenler, militer detaylar, şifon, dantel, renk blokları ve geometrik desenlerin öne çıktığı yeni sezonda her zamanki sofistike ve seçkin stiliyle dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

Network erkeği yeni sezonda dinamik ruhunu, yenilikçi bir yaklaşımla yorumlanan marin, safari ve militer konseptlerdeki tasarımlarla gözler önüne seriyor. Baharın enerjisine ayak uyduran trikolar, gömlekler, tişörtler, ceketler ve pantolonlar Network erkeğinin seçkin dünyasına sesleniyor. Ofis ortamından şık bir davete, hafta sonu aktivitelerinden sosyal yaşamın her anına hitap etmeyi başaran Network 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu sunduğu ayakkabı, hazır giyim ve aksesuar seçenekleriyle stilinden hiçbir zaman ödün vermek istemeyenlerin tercihi oluyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL