Ana Sayfa Haberler Gülse Birsel sağ olsun

Gülse Birsel sağ olsun

 

‘Avrupa Yakası’ ile televizyon dünyasına adım atan oyuncu Timur Acar, Akasya Durağı’nın da ekranlara veda etmesinin ardından kısa bir inziva dönemine girdi.
 
Hâlâ vizyonda olan Çakallarla Dans 2’nin de yorgunluğu atmak istediğini söyleyen Acar ile Kadıköy’de buluştuk ve özel bir söyleşi yaptık.
 
Oyunculuk yapmaya ne zaman karar verdiniz?
1999 yılında lise bitip üniversiteye hazırlandığım dönemde o büyük deprem yaşandı ve ben de dolaylı yoldan tiyatro ile tanıştım. Deprem sonrası çocuklar için oyunlar hazırlanacağını öğrendim ve katılmak istedim. Oyunculuk yapıp yapmayacağıma dair bir fikrim yoktu o zaman, yardım amaçlıydı sadece. Daha sonra o ekibe dahil oldum ve bir süre amatör olarak devam ettim. Ardından da 9 Eylül Güzel Sanat Fakültesi’nde 4 yılda eğitimimi tamamladım.
 
Şu an devam ediyor mu tiyatro?
7 yıldır Oyun Atölyesi’ndeyim, 5 yıl boyunca Testosteron oyununu oynadım ve artık bitti. Bu sezon yeni bir oyunum yok ama tiyatro hayatımda her zaman devam edecek tabii.
 
“Gülse Birsel sağ olsun…”
 
Avrupa Yakası ile televizyona giriş yapmış olmanızı nasıl değerlendiriyorsunuz?
Avrupa Yakası’nda tek bölüm oynayacak bir konuk oyuncuydum ama daha sonra rolün devam etmesini istediler. Gülse de sağ olsun keyifli bir rol yazdı bana. O ekiple başlamak benim için bir şanstı.
 
Yalan Dünya için teklif geldi mi?
Resmi bir teklif gelmedi ama bir görüşmemiz olmuştu ne yapıp ettiğime dair. Akasya Durağı’nda oynuyordum o sıra. Bakalım artık, kader kısmet diyelim.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL