Ana Sayfa Haberler Yeni Renk, Yeni Görünüm; Gardrop Klasiklerine Karşı

Yeni Renk, Yeni Görünüm; Gardrop Klasiklerine Karşı

 

Koton erkeği 2012/13 Sonbahar Kış sezonunu, yeniden yorumlanan klasik kalıplarının yanında yepyeni renk ve görünümlerle karşılıyor. Sezonun kodları, “ItalianChic”, “Town&Country” ve “NewYorker” ile bu Sonbahar Kış, erkeklerin anahtar trendi “takım” oluyor.

ItalianChic:

2012/13 Sonbahar Kış Koton Erkek Koleksiyonu’nda gardırobun olmazsa olmaz klasik parçalarında İtalyan dokunuşu öne çıkıyor. Gri, beyaz ve lacivert; şarap, üzüm,böğürtlen ve gökyüzü tonlarıyla kombinleniyor. Renkli pantolonlar, örme blazer ceketler, şal yaka trikolar, şık gömlek ve kravatlar; puf montlar ile beraber kullanılarak tezat bir şıklık oluşturuyor. 

Town&Country;

2012/13 Sonbahar Kış Koton Erkek Koleksiyonu’nun hit trendi: Geleneksel kırsal dokuların modern şehir çizgileri ve parlak renkler ile detaylandırılması. Renk paletinde, kahve tonları, haki, orman yeşili ve gri, parlak turuncu, elektrik mavisi ve alev kırmızısı ilebuluşuyor.Sezonun ana parçaları arasında balıksırtı, kadife, ve tüvit ceketler; fitilli kadife ve kargo pantolonlar; büyükbaba kazaklar, çoban ve avcı montları yer alıyor.

NewYorker;

2012/13 Sonbahar Kış Koton Erkek Koleksiyonu, metropol erkeklerine şehirli bir gardırop sunuyor. Yumuşak deri mont, net ve temiz görünümlü jean, ham dokulu denim gömlek, modern çizgileriyle yeniden yorumlanan trençkot ve balıkçı yakalar hızlı ve yoğun şehir temposu ile uyumlu seçenekler sunuyor. Siyah, lacivert, grinin yanı sıra ham denim tonları ve yumuşak beyaz, bu sezon öne çıkıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL