Ana Sayfa Haberler Show Tv nin yeni dizisi Ali Ayşe'yi seviyor...

Show Tv nin yeni dizisi Ali Ayşe'yi seviyor...

Yahşi Cazibe”de Kemal karakterini canlandıran Hakan Yılmaz'ın yeni rolü belli oldu.Yılmaz yeni sezonda rol alacağı komedi dizisinde “berber” rolünü canlandıracak. Yahşi Cazibe dizisinden sonra sinema filmi çalışmalarına başlayan Hakan Yılmaz, önümüzdeki Kasım ayında bir komedi dizisi ile ekranlarda olacak. İnsanları güldürmeyi sevdiğini söyleyen oyuncu yeni projesinin sitcom olmayacağını, dış mekanlarda çekileceğini söyledi. Hakan Yılmaz yeni dizisinde bir berberi canlandıracak. Hakan Yılmaz ve Salih Kalyon'un baba oğulu canlandıracağı yeni dizi, Show TV'de ekrana gelecek. Son olarak “Yahşi Cazibe”de rol alan Hakan Yılmaz'ın yeni dizisi ocak ayında ekranlarda olacak. Dizide Salih Kalyon ile baba oğulu canlandıracak olan Hakan Yılmaz’ ı, babasının berber dükkanında çalışan Ali karakteri ile izleyeceğiz. Salih Kalyon ve Hakan Yılmaz’ın yanı sıra “Avrupa Yakası” ve “Geniş Aile”de rol alan Bihter Dinçel ve Kerem Kupacı da dizide yer alacak.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği yapım, ocak ayında Show TV'de ekrana gelecek İşte Show TV ekranlrında yayınlanacak olan Ali Ayşe'yi Seviyor dizisinin oyuncu kadrosu:

Hakan Yılmaz, Salih Kalyon - Nur Erkul - Sennur Nogaylar - Erdem Baş - Gülhan Tekin - Gökçe Özyol - Kerem Kupacı - Bihter Özdemir Dinçel - Feyza Işık - Su Kutlu - Suat Sungur - Kayhan Yıldızoğlu - Yavuzhan Doğan - Cengiz Şahin - Değer Alp - Kasım Şimşek

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL