Ana Sayfa Haberler DiziSponsorlari.com, yarı final'de

DiziSponsorlari.com, yarı final'de

TV8 ekranlarında, Çarşamba akşamları saat 23:30'da yayınlanan, Türkiye'nin en büyük girişimcilik serüveni Bir Fikrin Mi Var? programının 14 Kasım 2012 Tarihli yayınında Jüri tarafından seçilen birincisi DiziSponsorlari.com projesi ile Ümit ŞENGÜL oldu.

Program süresince emeği olan LAB-X ve çalışanları, Kırmızı odada heyecanımıza ortak olan Tamay KILIÇ, sunucumuz Cemal HÜNAL, Projeyi iş modeli ile birinci sıraya koyan Sn. Leyla ALATON, Sn. Ali ŞEN, Sn. Faruk SÜREN ve bizim projemizi bizden daha iyi sunan Sn. Alphan MANAS'a teşekkür ederiz.

Programın tekrarı 17 Kasım 2012 Cumartesi günü saat 17:30'da TV8'de yayınlanacaktır. Programın tamamını internet üzerinden izlemek için tıklayınız.

Yeditepe üniversitesinde çekilen bir fikrin mi var?  yarışma programının kulis arkası görüntüleri;

Türkiye'nin bir çok şehrinden yarışmaya katılan ; Bir fikrin mi var? girişimcileri işte bu odada heyecanla programa çıkıp fikirlerini ve projelerini sunmak için son hazırlıklarını yapıyorlar..

Bir fikrin mi var? Yarışma programının tek bayan jürisi ; Sn. Leyla ALATON  çekim öncesi hazırlıklarını tamamlarken,

Bir fikrin mi var? Programının, jüri üyelerinden Fenerbahçe eski başkanı; Sn. Ali ŞEN ve konuk jüri üyesi Galatasaray eski başkanı, Sn. Faruk Süren yanyana....

Jüri Üyeleri yine kulislerinde ve son hazırlıklarına devam ederken ....

Bir fikrin mi var Jüri üyesi, Sn.Alphan MANAS girişimciler odasına gelerek yarışmacılarla sohbet etti. Ayrıca, girişimci adaylara heyecanlanmamaları için destek verdi.

 

 

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL