Ana Sayfa Haberler NIVEA, kış öncesi cildi bakıma alıyor.

NIVEA, kış öncesi cildi bakıma alıyor.

 

NIVEA, cildi yaklaşan kış mevsimine hazırlıyor ve soğumaya başlayan havanın olumsuz etkilerine karşı tam koruma altına alıyor. Güçlü ve etkili bakım sağlayan dört dörtlük NIVEA ürünleri sayesinde, kış öncesi cilt nemleniyor, besleniyor, güçleniyor; soğukla gelen kuruluk, gerginlik ve çatlak oluşumu önleniyor. Cildi kışa hazırlayan ürünleri, NIVEA Milk Vücut Losyonu, NIVEA Besleyici El Bakım Kremi, NIVEA Soft, NIVEA Creme ve NIVEA Essential Care Dudak Bakım Kremi’nden oluşuyor.
 
NIVEA Milk 
 
Yoğun nemlendirici içeren formülüyle, kuru cilde bakım yaparak doğal nem üretimini artırıyor. Düzenli kullanıldığında, cilt kuruluğunu günden güne azaltıyor. E vitamini ve badem yağıyla zenginleştirilmiş içeriği sayesinde, cilde ipeksi bir yumuşaklık, pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.
 
Fiyat: 250 ml 12,90 TL / 400 ml 17,90 TL
 
NIVEA Besleyici El Bakım Kremi
 
Kuruyan ellere ve sertleşen tırnak etrafı derisine besleyici ve yumuşatıcı bakım yapıyor. İçeriğindeki doğal mineraller, Macademia fındık yağı, B5 ve F vitaminleri sayesinde kuru elleri yumuşatarak rahatlatıyor ve yeniden yapılandırıyor. Doğal mineraller, metabolizmayı harekete geçirerek uzun süreli bakım sağlıyor.
 
Fiyat: 8,90 TL
 
NIVEA Soft
 
Su bazlı formülü sayesinde cildi yağlandırmadan kolayca emilen ve derinlemesine nemlendiren NIVEA Soft el ve vücut kremi, içeriğindeki Jojoba yağıyla kurumaya karşı cildin doğal yapısını koruyor. E vitamini ise cildi besliyor, genç ve diri bir görünüm kazandırıyor.
 
Fiyat: 75ml 4,90 TL / 100ml 5,25 TL / 300ml 11,90 TL
 
NIVEA Creme
 
Her cilt tipine uygun NIVEA Creme, uzun süreli nemlendirme sağladığı cildi, kurumaya karşı koruyor. Eucerit içeren benzersiz formülü sayesinde aşırı kurumuş bölgeleri yumuşatıyor. Küçük yaraların tedavisi ve makyaj temizlemede de kullanılabiliyor.
 
Fiyat: 30ml 2,90 TL / 75ml 5,25 TL / 150ml 7,90 TL / 250ml 12,50 TL
 
NIVEA Essential Care
 
Özel Jojoba ve Shea yağıyla zenginleştirilmiş nemlendirici formülüyle dudaklara uzun süren etkin bakım yapıyor. Nem kaybını önleyerek kurumaya karşı koruyor.
 
Fiyat:  5,00 TL

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL