Ana Sayfa Haberler Ekranda Yıldızlar Savaşı

Ekranda Yıldızlar Savaşı

Ekranda Yıldızlar Savaşı 

Eylül ayında start alacak olan yeni yayın dönemi, geçen sezondan kalan eski dizilerin yanı sıra yeni iddialı projelerle de tam bir ekran savaşına sahne olacak. TRT 1 Şubat isimli yeni dizisinin yanı sıra yeni sezonda Leyla ile Mecnun, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Sakarya - Fırat, Avrupa Avrupa ve Seksenler dizilerine devam ederken özel kanallarda ise kıyasıya bir rekabet yaşanacak. Kanal D, Star TV, Show TV, ATV ve FOX eski dizilerine 15 yeni projeyi daha ekleyerek reyting pastasından daha büyük bir dilim koparmak için yarışacak.
 
Kanal D: İki yeni dizi geliyor
Yıllardır Türkiye'nin en çok izlenen kanalı olan Kanal D'de pazartesi Arka Sokaklar, salı Mine Tugay, Muhammet Uzuner ve Gün Koper'in oyuncu kadrosuna katıldığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Perşembe Kötü Yol, cuma Yalan Dünya, pazar günü Umutsuz Ev Kadınları ile Kanıt dizileri önümüzdeki sezon da sürecek. Cumartesi akşamları yayınlanan Akasya Durağı dizisi ise önümüzdeki ay 4 yıllık ekran macerasını noktalayacak. Kanal D bunlara ek olarak 2 iddialı diziye birden başlayacak. Bu dizilerden ilki Medyapım imzalı Veda, diğeri ise D Production'ın hayata geçirdiği Kayıp Şehir...
 
Star TV: 4 yeni dizi sırada
Doğuş Yayın Grubu tarafından satın alındıktan sonra büyük bir atağa kalkan Türkiye'nin ilk özel kanalı Star TV, yeni bomba transferleri Acun Ilıcalı'nın 15 Eylül'de programlarının yayına başlamasının ardından yayın akışına yeniden yön verecek. Muhteşem Yüzyıl, Behzat Ç., Bir Erkek, Bir Kadının yanı sıra Hayatımın Rolü, İşler Güçler, Evlerden Biri, Sudan Bıkmış Balıklar şimdilik kanalın devam eden dizileri arasında görünüyor. 16 bölüm çekilen Çıplak Gerçek ile İffet ise ekim ayında ekrana veda edecek.
 
ATV: 5 diziyle geliyor
ATV yeni yayın döneminde Hayat Devam Ediyor, Âlemin Kıralı ve Uçurumun dışında Huzur Sokağı, Karadayı, Benim İçin Üzülme ve Krem isimli 5 yeni diziye başlıyor.
 
Show TV: 2 yeni diziyle başlıyor
Suskunlar, Eve Düşen Yıldırım, Düşman Kardeşler, Adını Feriha Koydum ve Pis Yedilinin yayınına yeni sezonda devam edecek olan kanalda, yayın tarihi ertelenen Ustura Kemal isimli iddialı tarihi proje nihayet seyirciyle buluşacak. Gani Müjde'nin Pis Yedili dizisinin yeni sezonda Ayşegül Aldinç, Turan Özdemir, Kadir Doğulu ve Özge Özberk'ten oluşan oyuncu kadrosuna Hande Katipoğlu ve Harun Kolçak'ın da katılacağı öğrenildi.
 
FOX: 3 yapımı görücüye çıkaracak
FOX'un bu sezon üçüncü yılına girecek olan Lale Devri ve Yer Gök Aşk dizilerinin yanı sıra Dedemin Dolabı da devam eden projeleri arasında... Sırada ise 3 yeni dizi daha var.
 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL