Ana Sayfa Haberler Alev Alev dizisi yeni sezonda izleyiciyi çok fena yakacak!

Alev Alev dizisi yeni sezonda izleyiciyi çok fena yakacak!

 

'Alev Alev ' yakacak
 
1984 yapımı Yeşilçam klasiği "Alev Alev," başrollerinde İlker İnanoğlu, Hande Soral, Rojda Demirer ve Berk Oktay'ın oynadığı dizi versiyonuyla atv ekranında olacak
 
At v,eylül ayında yine iddialı bir projeyle ekranda olacak. 1984'te çekilen Gülşen Bubikoğlu, Cüneyt Arkın, Tarık Akan ve Çiğdem Tunç'un rol aldığı "Alev Alev" filmi, dizi olarak izleyiciyle buluşacak. Yönetmen Halit Refiğ'in 1984'te çektiği "Alev Alev" filminin dizi versiyonunu, Erler Film atv için çekiyor. "Alev Alev" dizisinde İlker İnanoğlu, Hande Soral, Rojda Demirer ve Berk Oktay rol alıyor. Dizide İlker İnanoğlu ve Hande Soral zengin bir ailenin çocuklarını, Berk Oktay ise Rojda Demirer ile nişanlı kaptanı oynayacak. Dizide Gülşen Bubikoğlu'nun rolünü Rojda Demirer, Cüneyt Arkın'ın İlker İnanoğlu, Tarık Akan'ın Berk Oktay ve Çiğdem Tunç'un rolünü de Hande Soral canlandıracak. İlginç bir aşk hikâyesinin konu edildiği dizinin senaryosunu Mahinur Ergun üstlenirken yönetmen koltuğunda da Atilla Cengiz oturuyor. Eylül ayında yeni sezonda izleyicilerle buluşacak olan dizinin çekimleri geçen ay başladı. Bazı sahneler kiralanan büyük yatlarda Ege'de ve Yunan Adaları'nda çekildi. Yoğun bir tempoyla çalışan ekip, kısa sürede kaynaştı.
 
Önceki gün gerçekleşen çekimlere ara verildiğinde Berk Oktay ve Rıza Akın tavla oynayarak bu zamanı değerlendirdi. Rojda Demirer ve set çalışanları da ikilinin mücadelesini izledi. Çok iyi anlaştıklarını belirten oyunculardan Berk Oktay, İlker İnanoğlu, Hande Soral ve Rojda Demirer set aralarında bol bol fotoğraf çektirdi.
 
Geçen ay yönetmen Atilla Cengiz'in doğum gününü de tüm ekip sette birlikte kutladı. Ekip teknede gerçekleşen çekimlerin arasında pasta keserek yönetmene sürpriz yaptı. Önceki gün de Tülin Oral'ın yeni yaşı için sürpriz doğum günü organize edildi. Yine çekimler sırasında Oral'ın pastası getirildi. Usta oyuncu bu sürpriz karşısında hem çok şaşırdı hem de çok mutlu oldu.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL