Ana Sayfa Haberler atv, yeni sezonda dizi konusunda radikal değişiklikler yapacak

atv, yeni sezonda dizi konusunda radikal değişiklikler yapacak

 

atv'nin uzun süredir "Dizi atv'de izlenir" sloganı ile izleyici ekranına çekmeye çalıştığı bilinmekte. Bir dönem bu slogan büyük iş yapsa da son zamanlarda atv'de dizi sıkıntısı yaşanıyor.
 
Kanal, bu stratejisine uygun etkili dizileri yapmakta sorun yaşıyor. Geçtiğimiz sezon ekrana gelen Son dizisi dışında izleyiciye farklı bir yapım izletme konusunda başarılı olamayan atv, yeni yayın döneminde ise radikal değişiklikler yapacağa benziyor.
 
Köroğlu ve Krem dizilerinin yanı sıra Adını Feriha Koydum'u bırakan Hazal Kaya'nın başrolündeki Son Yaz Balkanlar 1912 dizileri kanalın reyting beklediği yapımlar olarak öne çıkıyor.
 
Avşar Film'in yapımcılığındaki ’Köroğlu’ dizisinin senaryosunu ’Hatırla Sevgili’yi de kaleme alan Nilgün Öneş hazırlıyor. Şükrü Avşar, “İçinde Pir Sultan Abdal’ın da olduğu çok harika bir proje hazırlıyoruz" diyerek diziye dikkati çekti.
 
Ebru Akel, Kenan Ece ve Duygu Yetiş'i buluşturan Krem dizisi de dikkati çeken bir diğer dizi. “Krem” dizisi kullandığı kremle gençleşip güzelleşen bir kadının maceralarını anlatıyor.
televizyongazetesi.com

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL